Bristol nyelviskola, Baja

reb2

Nyelviskolánk a Language Cert nyelvvizsgaközpont akkreditált vizsgahelyeként is működik, így vizsgaszervezéssel, vizsgáztatással bővült palettánk. Nyelviskolánk már két városban, Baján és Szekszárdon szervez nyelvvizsgát.

Információ a sikeres nyelvvizsgák után igényelhető támogatásról

Vizsgaközpontunk kollégái készségesen nyújtanak segítséget a támogatáshoz szükséges kérelem kitöltésében, minden szükséges adat- és információszolgáltatással. További információ

IMG 1497  IMG 1495

Ma már elengedhetetlen, hogy egy idegen nyelvet legalább középfokú szinten ismerjünk. De nem csak ismernünk, hanem használni is tudnunk kell a választott nyelvet. Nyelvtanfolyamaink ebben nyújtanak Önnek segítséget!

Nyelviskolánkban kis létszámú csoportokban, nagy tapasztalattal rendelkező nyelvtanárokkal tanulhat angolul vagy németül. Nyelvtanfolyamaink sokrétegű feladatokkal, játékokkal egészülnek ki, melyek különösen kezdő tanulóink haladását segítik, gyorsítják.

Hasznos információk, hírrovat, nyelvvizsgakereső, angol és német nyelvű szintfelmérők, vizsgarendszereket összehasonlító program és még sok más hasznos funkció megtalálható partnerünk oldalán, a https://nyelvvizsga.hu oldalon.

GINOP